Google
Web gocuracao.nl

HABITAT CURACAO HOTEL

Home
KLM vliegticket al va. 530 euro
Win een Curaçao vakantie
Curacao al vanaf 625 euro
Tickets
Vlucht & hotel aanbiedingen
Hotel alleen aanbiedingen
Hotels en resorts
Hotel en resort beoordelingen
Appartementen
Meer appartementen
Reisspecialisten
Autoverhuur
Reisgidsen en DVD's
Forum van Go Curacao
Video opnames Curacao
De mooiste villa's op Curacao
Informatie over Curacao
Reisverslagen
Handige reistips
Activiteiten op Curacao
Zwemmen met dolfijnen
Trouwen
Stranden
Duiken
Fotoalbum
Weer
Kaart Curacao
Koerscalculator
Carnaval Curacao
Links
Contact

Bij je favorieten

 

 

 

 

 

             
  Vliegreis Curacao in combinatie met deze accommodatie. Vergelijk deze reis bij  onderstaande aanbieders.  

  KRAS                   Arke                

7 daagse strandvakantie al vanaf 711 euro

Habitat Hotel Curacao                                                    

Hotel Habitat Curacao is een perfect hotel en deze ligt op een van de toplocaties van Curacao, namelijk Coral Estates. Habitat Curacao kan als een resort worden beschouwd, deze heeft zelfs een  privé strand.

Ligging:
Het hotel is gelegen aan de westkust van het Eiland bij het schitterende Coral Estate, Rif St. Marie. Het vliegveld is 30 autominuten van het hotel. 
Er is een fantastisch en uniek infinity zwembad met ligstoelen en parasols omringd door een bloesem van tropische planten. Diverse winkeltjes en een speelruimte.

Accommodatie:
De kamers van dit classy Caribisch ingerichte hotel
hebben tv, telefoon. airco en een kluisje.
Een lekker balkon of gezellige patio.
De keuken heeft een koelkast, vriezer, kookgerei en een kookplaat. De badkamers zijn voorzien van douche/ bad, wastafel en toilet.
Ocean view en Garden view. De kamers met uitzicht op de tuin liggen het dichtst bij het verrukkelijke zwembad en het prima restaurant.

Faciliteiten:
Snorkelen, duiken ( Hotel Habitat biedt duikpakketten aan) genieten van de rust & natuur.
Full-service Spa Centrum, yoga club en fitness.
Op ca. 5 minuten rijden liggen de zoutpannen met roze Flamingo's.

Verblijf en bijzonderheden:
Je verblijft op basis van logies.

Extra's:
Shuttlebusje.
Een auto huren is aan te raden ( direct te regelen in het hotel)

Beoordeling van Habitat Curacao Hotel                          ALgemene indruk 7.9

Mooi hotel op een afgelegen stuk van Curacao. Als je een duiker bent of je brevt wilt halen adviseer ik een ieder om hier naar toe te gaan. Huur wel een auto want zonder auto ben je nergens. Ook voor kinderen is er niets te dioen behalve zwemmen !!
30 minuten met de auto van
Willemstad en 40 minuten van Mambo Beach.
zeer mooi plekje, maar een pud en vies hotel. Gordijnen kapot,deur kon niet op slot..... ook de eigenaar van het restaurant liep er met vieze kleding bij. wel een super plek om te duiken.
Dit hotel is perfect als je van rust en duiken houd. Het is redelijk afgelegen. 15 Kilometer van Willemstad en zelfs geen mobiele telefoon ontvangst. De duikonderneming is heel goed, zeer vriendelijk en goed georganiseerd. De accomodatie behoeft wat onderhoud. Het doet hier en daar wat vervallen aan.
Het restaurant en bar zijn uitstekend. Al met al een absolute aanrader voor mensen die niet van feesten houden.

bron: zoover.nl

Lees meer beoordelingen van bezoekers van dit hotel ...

Home | KLM vliegticket al va. 530 euro | Win een Curaçao vakantie | Curacao al vanaf 625 euro | Tickets | Vlucht & hotel aanbiedingen | Hotel alleen aanbiedingen | Hotels en resorts | Hotel en resort beoordelingen | Appartementen | Meer appartementen | Reisspecialisten | Autoverhuur | Reisgidsen en DVD's | Forum van Go Curacao | Video opnames Curacao | De mooiste villa's op Curacao | Informatie over Curacao | Reisverslagen | Handige reistips | Activiteiten op Curacao | Zwemmen met dolfijnen | Trouwen | Stranden | Duiken | Fotoalbum | Weer | Kaart Curacao | Koerscalculator | Carnaval Curacao | Links | Contact
 

 

©2005 - 2008 GoCuracao.nl